Zpět do obchodu

Registrace

Domácí péče

banner moederdag long

V dnešní složité době je z mnoha důvodů někdy obtížné sehnat pravidelné profesionální ošetření a salonní kosmetickou péči.

Pro tento případ nám kosmetická značka Ingri® Bio Science Cosmetics od Medex přináší ojedinělé řešení. Jak jsme již uvedli, pro dosažení maximálního efektu na pleti vytvořila firma Medex vlastní metodu, která jedinečnými přípravky překonává přirozené bariéry pleti a poté je opět obnovuje do potřebného stavu.  A pro nás je výborné, že tento postup lze přenést i do domácí péče.

Jednoduše můžeme říci - skvělý výsledek můžeme dosáhnout i doma v koupelně.

Základem je každodenní péče.

V praxi - 3 produkty pro každodenní péči :

Čištění + Tonikum + Krém = Pouhé 3 produkty pro každodenní péči pro skvělou pleť

 

Pokud se o pleť chceme postarat opravdu na úrovni, pak platí následující schéma :

V praxi - 5 produktů pro TOP péči cca 1-2x týdně podle typu pleti :

Čištění + Hloubkové čištění + Maska + Tonikum + Krém = Jen 5 produktů pro úžasnou pleť dlouhodobě udržitelnou

 

Pro labužníky a gurmány v oblasti kosmetické péče je ideální dle stavu pleti přidat hydratační gel, oční krém nebo jiný vysoce specializovaný produkt.

actiprotin

Díky mimořádné účinnosti produktů značky Ingri® Bio Science Cosmetics od Medex takto udržíte pleť ve velmi slušné kondici i po dobu několika měsíců. To určitě oceníte vy i vaše kosmetička, protože pleť nebude zbytečně unavená, zanesená a povadlá.  Při pravidelné domácí péči udržíte čistotu pleti a její zdravý vzhled, což vám přinese radost a příjemně sebevědomý pocit.

Produkty pro všechny fáze domácího ošetření najdete v dané kategorii v MENU a pokud potřebujete radu, neváhejte se zeptat na níže uvedeném kontaktu.

(Pokud kliknete na odkaz, v novém okně přejděte dolů na produkty, a ve filtru můžete produkty přizpůsobit svému typu pleti)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení